ahşap-palet-34-istanbul

Ahşap Palet

Ahşap palet ihtiyaçlarınızı karşılamak için Emir Palet güvencesi ile sizlere her ebat ve ölçülerde ahşap palet satışı yapabilmekteyiz. Ahşap paletlerimiz dayanıklı ve istediğiniz özelliklerde olacaktır. Ahşap palet alımı yapmak için bizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Uygun fiyatlarla ahşap palet satışı. paletler genellikle dış ticaretle uğraşan ihracaat yapan firmalar tarafından ve yurt içi içecek ve gıda üreticilerinin vb mal ve ürünlerinin daha rahat ve hızlıca nakletmesi için kullanılıp tercih edilmektedir. sıfır ahşap palet alımı ve satımı yapılmaktadır.

Ahşap Palet ebatları:  80X120, 100X120, 110X130, 114X114, her türlü palet alım ve satımın ikinci el palet alım – satımı ve onarımı yapmaktadır. Palet ambalajlamanın en önemli parçasıdır. Günümüzde geleneksel taşıma yöntemleri yerini hızla modern taşıma yöntemlerine bırakmıştır. İhracaatta kullanılan paletlerin uluslararası standartlara uygun olması ikinci el palet alım – satımlarında oldukça önemlidir. Alım satımını yaptığımız paletler tüm standartlara uygun olarak sizlere sunulmaktadır.

Ahşap Palet Fiyatları ahşap palet alımı için bizi arayabilirsiniz. Ahşap paletçi Emir Palet. Tahta ahşap palet, çam ahşap palet, ağaç ahşap palet, euro ahşap palet alımları için fiyat talebinde buluna bilirisniz.

Biz Emir Palet olarak uygun fiyatlarımızla her çeşit ve ölçüde paletin alım ve satımını yapmaktayız. Alım satımını yaptığımız paletler arasında; ahşap paletler, euro palet, tahta palet, ağaç palet, ikinci el palet, ikinci el ahşap palet, ikinci el ahşap palet, plastik palet, matbaa paleti ve sıfır palet bulunmaktadır.

ahşappalet

ahşap palet

9 thoughts on “Ahşap Palet”

  1. ahşap palet alımı yapmak istiyoruz. 80×120 cm paletleriniz ne kadar? Peşin mi vadeli mi?

  2. 2 el ahşap palet almak için aradık. Ahşap paletler tam istediğimiz gibi teşekkür ederim İyi Çalışmalar.

  3. Ahşap Palet Alımı için verdiğiniz paletlerden çok memnun kaldık. Teşekkür Ediyorum Emir Palet ve ekiplerine

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir