Palet Firması İstanbul

Palet Satan Firma

Palet alımı ve palet satımı için bizi arayabilirsiniz. Palet ihtiyaçlarınız için size hizmet sunmaktayız. Palet alımı yapmak için istedğiniz ebat ve ölçülerde sizlere palet satmaktayız. Elinizdeki paletlerinizi sizden almaktayız. Palet alım ve palet satımı yapan Emir Palet size kurumsal çözümler sunmaktadır. Sıfır ve 2. el palet ihtiyaçlarınız için size hizmetler sunulmaktadır. İkitelli’de bulunan merkezimizden istediğiniz kriterlerde palet alabilirsiniz.

palet, palet, palet

Palet Satışı İstanbul

Ahşap Palet satışımız vardır; size en uygun palet ihtiyaçları için bize yazabilirsiniz. Ahşap Palet alanına giren her türlü ölçü ve çeşitlerde paletlerimiz bulunmaktadır. Paletlere fiyat verilirken alacağınız paletlerin ölçüsü ve adedi baz alınarak paletlerin satışı yapılmaktadır.  Palet alımı yapan firmalara genel olarak kendi araçlarımız ile palet gönderilmektedir. Sizde dayanaklı ve istediğiniz ebat ve ölçülerde palet alımı yapmak için bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Palet Fiyatları

İkinci el euro palet almak, ihracaat ürünlerinde kullanacağınız dayanıklı palet çeşitleri için size çözüm önerileri sunabilmekteyiz. Palet ihtiyaçlarınızı giderebilmek için iş yerimizi ziyaret edebilir veya size gelmemizi talep edebilirsiniz. Bizde bulunan palet çeşitleri, İhracaat palet, ahşap palet, euro palet, sıfır palet ve ikinci el palet çeşitlerimiz mevcuttur. Emir Palet olarak işimiz sadece palet alanında hizmet sunmaktır.