İkinci El Palet İstoç

İkinci El Palet İstoçİkinci El Palet İstoç, Firmamız BAŞAKŞEHİR’deki merkezinde ikinci el palet satmaktadır. Satılan paletler tadilatı yapılmış ve ağırlık kaldırma kapasitesi yükseltilmiştir. İkinci el paletlerimiz son derece dayanıklı ve istediğiniz alana göre kullanılacak bir şekilde gönderilmektedir.

İstoç’da ikinci el palet, İstoç’da ikinci el ahşap palet alımı ve satımı yapmaktayız. İkinci el paletlerimizin fiyatlandırılması alacağınız paletlerin ölçü ve adetlerine göre değişiklik gösterebilir. Ahşap palet almak için bizi arayarak firmamızdan her çeşit palet alabilirsiniz. İstoç palet firması olarak 49 ₺ den başlayan fiyatlarla Turpal palet, hurda palet, Euro palet, epal palet vb satın alabilirsiniz.

İstoç 2. El Palet Satışı

Emir Palet yirmi yılı aşan bir süredir, ahşap palet alımı dahi satımı alanlarında hizmet veren kurumsal bir palet firmasıdır. Firmamız marka patentlidir. Bizden palet almak için bizi arayarak hizmet alabilirsiniz. Sizlerde istediğiniz özelliklerde palet satışı yapan bir firma olarak kendi yerimizde hizmet sunuyoruz. Palet alım satım işlemleri ve palet fiyatı almak için bizi arayabilirsiniz.

İstoç bölgesinde 2 el palet almak için kurumsal çözümler sunan bir firma olarak hizmet sunuyoruz.  İstanbul içi ve İstanbul dışına palet satışı yapılmaktadır. Her ebat ve sayıda palet satmaya devam etmekteyiz.