Plastik Palet Satan Firmalar İstanbul

Plastik Palet Nerede Kullanılır?

Firmamızda sizin işinize uygun Plastik paletlerimiz mevcuttur. İstediğiniz özelliklerde, renkte ve ister ikinci el ister sıfır Plastik Palet alımı için bizi arayabilirsiniz. Plastik paletler ahşap paletlere göre daha dayanıklık ve hijyeniktir. Ürünlerinizin rahatlıkla taşınması için, bir yere istiflenmesi için Plastik Paletler çok önemlidir.

plastik palet satan şirketler

Neden Plastik Palet Kullanmalısınız

Plastik Palet diğer paletlere göre uzun süre kullanılır. Plastik Paletlerde eskime ve yıpranma daha az olmaktadır. Uzun süreli kullanmanız mümkündür. Plastik Palet fiyatları uygun olarak satılmaktadır. Şimdi kredi kartına uygun fiyatlarla… Bizi aramadan karar vermeyiniz. İkinci El Plastik palet ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için firmamızı arayabilirsiniz. Üstü delikli palet, kadronlu alt bağlantılı palet, iç içe geçebilen palet, üstü delikli palet, dört tarafı kapalı palet çeşitleri mevcuttur. Plastik paletler farklı ebat ve ölçülerdedir. talep ettiğiniz plastik palet çeşidine göre fiyatlarımız değişiklik göstermektedir. Plastik Paletlerde eskime ve yıpranma daha az olmaktadır. Uzun süreli kullanmanız mümkündür. Plastik Palet fiyatları için bizi arayın, istediğiniz ölçü ve adetlere göre size en uygun teklifi sunacağız.

Plastik Palet Ölçüleri

  1. 100 x 120 cm üstü delikli plastik palet
  2. 100 x 120 cm kadronlu alt bağlantılı plastik palet
  3. 100 x 120 cm iç içe geçebilen (ayaklı) plastik palet
  4. 110 x 1 30 cm üstü delikli plastik palet
  5. 110 x 130 cm dört tarafı kapalı plastik palet vb.

İşinize uygun olan Plastik Paletlerin özelliklerini boyutlarını bize verdiğiniz zaman size istediğiniz Plastik Paletleri göndermekteyiz. Plastik Palet alım satım işlemleri için Emir Palet size her zaman en iyi hizmeti sunacaktır.

Plastik Palet almak için bizden fiyat alabilirsiniz. Uygun fiyatlara sıfır ve ikinci el plastik palet satışı yapmaktayız. Deneyimli ekiplerimiz ile sizlere en yi hizmeti sunmayı amaçlamaktayız.